• Обновено
Чудо на нација девојки вафли плетени и маици со ребра на ребра, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки вафли плетени и маици со ребра на ребра, 2-пакувања, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 447.84

Тековен

Супер симпатична и ултра удобна. Оваа маица 2-пакет од Wonder Nation оди девојче со предно копче надолу и вафл плетен врв со меко чувство на рака. Забавен избор за училиште или игра. Стил со фармерки на Wonder Nation, хеланки или џогери за да ја заврши својата облека од денот. Исклучиво на. Материјал : Печати : 67% памук/33% полиестер; Waffle, RIB Top : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Карактеристики на плетење на вафли : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Плеска ткаенина на ребра; работ на зелена салата. Карактеристики на предната страна на копчето : стил на пуловер; V-врат; кратки ракави; печатење на ленти; копчето предно; работ на зелена салата. Маица 2 пакет за девојчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата