• Обновено
Студио Wynwood Prints Elephant Silver Animal Zoo and Wild Lifes Wallидни уметности печати сива метална сива боја 19x13

Студио Wynwood Prints Elephant Silver Animal Zoo and Wild Lifes Wallидни уметности печати сива метална сива

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со сребро од слон од студиото во студиото Wynwood, прекрасно дело за животни и инсекти wallидни уметнички дела направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди неговата сива нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната црна рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во црна рамка за слики. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата