• Обновено
Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно печати „Греј и златно небо“ градови во САД - злато, бело

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно печати „Греј и златно небо“ градови во САД - злато,

Buyers rating:
DEN 879.84

Тековен

Сиво и златно небо, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на град и град со тема на градовите во Соединетите држави за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата