• Обновено
Колекција на ournoureенски жени Луси широка ширина Tru Comfort Fonam се лизга на бадемовите пети ловорични станови

Колекција на ournoureенски жени Луси широка ширина Tru Comfort Fonam се лизга на бадемовите пети ловорични

Buyers rating:
DEN 431.68

Тековен

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на ногата за целодневна удобност. Колекцијата Луси Лофер од Journee е покачена со блок -потпетица од 1/2 инчи за суптилен лифт. Изреки на топлината, веганските кожни горе и тркалезни перфорирани детали го завршуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични аба удобни станови
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични аба удобни станови

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

DEN 0.33