• Обновено
Серија за колекционерски бејзбол серија Колекционерска бандар за малопродажба на Топс

Серија за колекционерски бејзбол серија Колекционерска бандар за малопродажба на Топс

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Секоја кутија содржи седумдесет и две (72) 2018 година картички за бејзбол серија 1 на Топс; Вклучувајќи една (1) 1983 Топс Бејзбол вметнете картичка + една (1) Топ -поздрав вметнете картичка + две (2) легенди во картичките за вметнување. Колекционерски пакет за закачалки за бејзбол во Серија 1 Топпс 2018 (неотворена фабрика запечатена).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Топпс фудбалска вредност бо
  • Обновено
Оценката:

Топпс фудбалска вредност бо

Фудбалската кутија Topps Football 11 во 2014 година вклучува 10 пакувања плус една ексклузивна комеморативна моне

DEN 2.00