• Обновено
Wynwood Studio Canvas розово цветно овошје цветни и ботанички флорали wallидни уметности платно печати розова 24х36

Wynwood Studio Canvas розово цветно овошје цветни и ботанички флорали wallидни уметности платно печати розова

Buyers rating:
DEN 583.84

Тековен

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со розово цвеќе овошје од платното во студиото Wynwood, прекрасно парче уметничко дело на floralsидови од цвеќиња направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Pink & Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата