• Обновено
Девојки за правда секојдневно фавеат синтетички делфини шорцеви, големина xs-xlp

Девојки за правда секојдневно фавеат синтетички делфини шорцеви, големина xs-xlp

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Вашата модарија ќе ги сака девојките за правда секојдневно, синтетички делфински шорцеви! Овие симпатични шорцеви имаат функционално цртеж и акцентирање на цевководи во бојата на вашата мода на модата- совршена за сите нејзини секојдневни авантури. Направени од супер мека маичка, овие слатки шорцеви сигурно се одличен додаток на гардеробата на вашата мода! Спарете го со нејзината славна правда за да изгледа како уникатно колку што е таа! Материјал : 90% полиестер, 10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнете ја големината М (10) има 2 3/4 "Инемај. Затворање : цртеж. Џебови : Ништо. Карактеристики : функционална цртање, акцентирано цевководи, лого за правда на колкот. Правдата секојдневно фавес синтетички делфини шорцеви за девојчиња. Правдата нуди на трендот на трендот Парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Justice Girls Jersey Bike Short, големини XS-XLP
  • Обновено
Оценката:

Justice Girls Jersey Bike Short, големини XS-XLP

Вашата модарија ќе сака како таа се чувствува во Jerseyидарс Девојки Jerseyерси велосипед кратко! Овој симпат

DEN 160.00