• Обновено
Ordордаче девојки 5- Врза за миење мии миди тексас Jeanан шорцеви

Ordордаче девојки 5- Врза за миење мии миди тексас Jeanан шорцеви

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Победете ја топлината во овие кул модни шорцеви од тексас Jordордаче. Спарете ги овие тексас шорцеви со едноставна маица или резервоар за изглед што таа апсолутно ќе ја сака! Должина на миди. Функционален џеб. Стајлинг со 5 џеб. Кавга по полите. Прилагодлива половината. 80% памук; 19% полиестер; 1% спандекс. Инструкции за нега на ткаенини : Свртете се внатре, измијте одделно, машинско миење ладно со слични бои, користете само белило од хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, нежен циклус, ладно железо по потреба, само на обратна страна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата