• Обновено
Момчињата со лажички со картони шорцеви со рипстоп, 2-пакувања, големини 8-18

Момчињата со лажички со картони шорцеви со рипстоп, 2-пакувања, големини 8-18

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Удобниот, обичен стил е тука. Шорцевите на LR Scoop Ripstop се комплетни со координативниот појас за да го завршат неговиот изглед. Вклучува 2 пара шорцеви. Затворање на копчињата со поштенски мува. 2 предни џебови; 2 џебови за грб со затворање на копчињата; 2 странични карго џебови со затворање на копчињата. Вклучен е појас Д-прстен. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Достапно само на Интернет. Дво-пакувани рекетирани карго шорцеви за момчиња од LR Scoop.

Параметри на производот

Стоката во категоријата