• Обновено
Willow Creek Press само boxиден календар на боксери

Willow Creek Press само boxиден календар на боксери

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Боксерите се силни и моќни, но сепак ovingубовни, лојални кучиња кои не сакаат ништо повеќе од тоа да бидат блиску до семејството. Овој wallиден календар го зачудува окото со дванаесет брилијантни фотографии со целосна боја во боја. Печатено со мастила засновани на соја на сертифицирана хартија FSC, овој wallиден календар има големи месечни мрежи кои нудат доволно простор за ноти за носење, заедно со шест бонус месеци од јули до декември 2021 година. празници. Еколошки. Големина од 12 "x 12", 12 "ширина x 24" кога се отвори. Спакувано во заштитно завиткување на смалување. Големи дневни простори за пишување состаноци, родендени и потсетници за настани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Willow Creek Press Moons wallиден календар
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Moons wallиден календар

Драматичните фотографии од целата земја го прикажуваат единствениот и тивок сателит на нашата планета,

DEN 239.68
Willow Creek Press Pressing Wallиден календар
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Pressing Wallиден календар

Сурфање, песок, сол и сонце . кога сте на плажа, тоа се едноставни работи што се важни Печатено со мастила

DEN 2.00
Willow Creek Press Dolphins Wall Calendar
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Dolphins Wall Calendar

Овие елегантни цицачи се универзално сакани за нивната разиграност и постојани насмевки Дванаесет пре�

DEN 2.67
Willow Creek Press Baby Goats Wall Calendar
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Baby Goats Wall Calendar

Сите бебиња од фарма се слатки, но има нешто на нечистите антики на овие ситни, бебиња кои изгласаат CUD ко

DEN 239.68
Willow Creek Press Astronomy wallиден календар
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Astronomy wallиден календар

Марвел во величественоста на нашиот сончев систем далечни галаксии и супернова, небули и комети, сите с�

DEN 3.00