• Обновено
Време и време женски фустан од резервоарот за миди

Време и време женски фустан од резервоарот за миди

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Дизајниран да ласка со без напор стил, времето и миди фустанот на TRU е сензационален избор за сезоната. Одликувајќи се со лежерен-вибе, удобно вклопување и асиметрично ниво на здолниште, овој фустан со лесна облека е тотално викенд достоен. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди фустан; 41 ”долг од центарот на вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Асиметрично ниво на полите. Midенски миди резервоар фустан од време и Tru.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Chaps женски фустан од бебиња
  • Обновено
Оценката:

Chaps женски фустан од бебиња

Течен, женски и совршен за есен Овој фустан со мешани печатени кукли за бебиња за бебиња има сè што ви тр�

DEN 3.33