• Обновено
Климарното светло од Cuddl Duds andенски и жени плус тенок панталони со анти-бактериска технологија

Климарното светло од Cuddl Duds andенски и жени плус тенок панталони со анти-бактериска технологија

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Модата ја исполнува функцијата со климарното светло од страна на тенок панталони за чистење на куда. Супер удобно, со висока лента за половината и многу истегнување за потег со тоа, овие панталони нудат и сребрена јонска анти-бактериска технологија, финиш што ја открива дамка која помага во намалување на мирисите и го инхибира растот на бактериите. Многу џебови обезбедуваат да останете организирани додека сте на работа. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента со висока лента со ребрести ребрести за дополнително покритие и удобност. . Ockебови : Две џебови од страничен спој; два предни џебови; еден невидлив џеб за патент; Еден џеб за лепенка и една функционална јамка за да се одржи карактеристики на лента или пенкало : сребрена јонска анти-бактериска технологија која обезбедува својства за намалување на мирисот и помага да се спречи растот на бактериите. Тенок панталони за чистење за жени од климара од Кудл Дадс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Обновено
Оценката:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 2.33