• Обновено
Време и вистинско дами леопард печатена вратоврска

Време и вистинско дами леопард печатена вратоврска

Buyers rating:
DEN 207.52

Тековен

Додадете жесток акцент на која било облека со времето и шамијата за печатење на леопард-отпечаток на Тру. Изгледа сензационално врзано на вратот или може да се носи како појас. Мерка за шал приближно. 68 "x 7". После печатење на леопард. 100% рајон. Рачно миење. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Време и вина бандана
  • Обновено
Оценката:

Време и вина бандана

Кул, шарен додаток? Или неопходна за самостојни моменти? ОДГОВОР : И двајцата! Додадете поп боја на кој би

DEN 95.84
Пајсли Печати Бандана
  • Обновено
Оценката:

Пајсли Печати Бандана

Врзете на оваа класична ткаена бандана и направете ја дел од вашиот секојдневен ансамбл...

DEN 2.33