• Обновено
Уникатни поволни цени за потпишување на кашмир мешавина од уникатна марама за возрасни

Уникатни поволни цени за потпишување на кашмир мешавина од уникатна марама за возрасни

Buyers rating:
DEN 175.84

Тековен

Оваа шамија има класичен раб на работ и ќе ја истакне секоја облека со стил и софистицираност. Совршено за студени вечери или климатизирани места кога ви треба дополнителна топлина, како што се канцеларија, авион, театар, итн. Единствени договори за потпишување на кашмир мешавина унисекс марама сив материјал : 50% кашмир 50% волна. Големина : 12 "x66". Цврста шема. Унисекс шамија. Класичен раб на работ. Лесен и мек. Миење на рацете. Содржина на пакет : 1 x шал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Време и вина бандана
  • Обновено
Оценката:

Време и вина бандана

Кул, шарен додаток? Или неопходна за самостојни моменти? ОДГОВОР : И двајцата! Додадете поп боја на кој би

DEN 95.84