• Обновено
Девет.елегични жени обични лабави вклопуваат основни маички со кратки ракави за капа за капа

Девет.елегични жени обични лабави вклопуваат основни маички со кратки ракави за капа за капа

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Ажурирајте ја вашата основна гардероба со оваа лесна маица од девет. Оваа плетена маичка е добро детална со ласкави V-врат и едвај, нежни ракави на ливчиња. Завршено во мека ткаенина со рачни ракови што изгледа подеднакво добро со искинати фармерки или паметни панталони. Совршено самостојно или слоевито, оваа плетена кошула е основна врвна фигура што ќе ја достигнете повторно и повторно. Материјал : 69% полиестер/27% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со ливчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека плетена ткаенина. Девет.елегантна маица со V-вратот за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Плетена маица за женски лав Кинг
  • Обновено
Оценката:

Плетена маица за женски лав Кинг

Hakuna Matata! Класичниот филм на Дизни, The Lion King, го добива третманот со графички маици со шарени отпечатоци на

DEN 271.84