• Обновено
84 W 1 2 H 6 D 6 F, Pitch, Richland Architectural одделение PVC Gable Brace

84 W 1 2 H 6 D 6 F, Pitch, Richland Architectural одделение PVC Gable Brace

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни опции за прилагодени опции, нашите загради за Gable нудат широк спектар на уникатни декоративни украси. Декорациите на Гејбл се брза надградба и му даваат на вашиот дом поцелосна привлечност. Гејблските држачи ги зголемуваат големите места со додавање на архитектонски интерес и детали, или изгледаат одлично во легнување и пергола. Тие се совршени за облекување врвови на тремови и влезови. Заградите без одржување се непропустливи на природните елементи. Терени достапни во 4/12 преку 16/12, повикајте на сопствени терени. Едно парче е лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Попрскајте ги врвовите на покривот и пергола, тремови и влезови. Инстант реновирање со минимално време и напор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата