• Обновено
College Collection Womens Renzo широка ширина на ширина на балетски станови за зашилени пети

College Collection Womens Renzo широка ширина на ширина на балетски станови за зашилени пети

Buyers rating:
DEN 345.44

Тековен

Послужете го гламурот во колекцијата Ренцо од колекцијата на списанија. Овие класични балетски станови се на врвот со детали за веганска кожа и скапоцен камен, кои сигурно ќе го привлечат вниманието на најдобар можен начин. Широка ширина на стапалото и подлогата со подот, оваа силуета со зашилен пети. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата