• Обновено
Главен став Цврст калеидоскоп разновиден ватенка за постелнина, секој

Главен став Цврст калеидоскоп разновиден ватенка за постелнина, секој

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Подгответе се во топла удобност цела ноќ со главните теми меки кадифен микроминк калеидоскоп ватенка. Пријатен додаток во вашата спална соба, деца? Спална соба, или соба за гости, оваа единствена ватенка има текстуриран дизајн на калеидоскоп на врвно мека, кадифен ткаенина на микроминк? Зачудувачки дизајн со уникатна текстура и димензија за да се совпадне. Достапно во широк спектар на цврсти бои за да одговараат на вашиот декор, можете да го користите овој кадифен микрофибер ватенка како постелнина за да го украсите вашиот кревет или како пријатно ќебе за фрлање за вашиот кауч или омилено столче. Можете да ја задржите оваа лесна грижа ватенка да изгледа свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. Единечен микроминк јоргандимензии : XL близнак ватенка : 66 x 90 инчи целосна/кралица ватенка : 86 x 90 инчи крал ватенка : 104 x 90 инчи изработени од 100% мека, кадифен микрофибибер што може да се направи во најразлични цврсти колористични келеидоскоп дизајн Машин, изработена за брза и лесна грижа .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вилтон дома ватенка
  • Обновено
Оценката:

Вилтон дома ватенка

1 парче Quilight во светло сива боја од Rizzy Home CST34042 Се одликува со машина ватирана за да се создаде реверзибил

DEN 1.67
Лора близнак од слонова коска
  • Обновено
Оценката:

Лора близнак од слонова коска

Посрамената од слонова коска од слонова коска се одликува со ватирање на саќе и копче на копчето на агли

DEN 1.33
Алисон Кинг кревети
  • Обновено
Оценката:

Алисон Кинг кревети

Креветот на Алисон се одликува со деликатно цветно везење во розови штипки и зеленило против позадина н

DEN 2.67