• Обновено
ВИНВУД Студио Печати сакам мода од меурчиња и глам портрети wallидни уметности платно печати црвено темно сина боја 13х19

ВИНВУД Студио Печати сакам мода од меурчиња и глам портрети wallидни уметности платно печати црвено темно

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со I Love Bubblegum од Wynwood Studio Prints, прекрасно парче за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис црвена нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата