• Обновено
Бакни ме тежок ротација со долг волумен динамична маскара, емајл црна

Бакни ме тежок ротација со долг волумен динамична маскара, емајл црна

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Долготрајни 24-часовни динамични трепки со повеќе облоги. • Отпорен на измама против пот и вода, може да се измие со топла вода. • Колку повеќе апликации правите, толку подолги, подебели и повеќе волумен ви стануваат трепките. • Маскара од типот на филм со четка во форма на лисја. • Состојки за убавина : Пантенол, екстракт од СВЕРТИЈА ЈАПОНИКА, корен од панакс insеншен, isehan Kiss Me Heavine Rotation Dynamic Dynamic Dynamic Mascara, 01 Enamel Black.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

влажна n дива боја маскара, бела
  • Обновено
Оценката:

влажна n дива боја маскара, бела

Волшебно секој минувач со капење на очите во буквална сенка на производителите на влажни фестивали на We

DEN 153.92
Уома од Шерон Ц, лоша бум
  • Обновено
Оценката:

Уома од Шерон Ц, лоша бум

Badder Boom Au Naturel волумизира маскара Чисто, експлозивно волумизирачко влијание во трепкањето на окото! Наша

DEN 1.67