• Обновено
Машки келтски крст -шема во црна волфрам - прстен за мажи

Машки келтски крст -шема во црна волфрам - прстен за мажи

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Овој едноставен, но модерен прстен е совршен додаток за да додадете допир на стил на која било облека. Црниот волфрам носи навестување на работ на овој прстен. Прстен на мажот на келтскиот крст. Направено во црна волфрам. Едноставно и незгодно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата