Карат Т.В. Дијамант Крис-крст
  • Обновено
Оценката:

Карат Т.В. Дијамант Крис-крст

Овој привлечен прстен за ангажман на розово злато нуди неспоредлива убавина и неспоредлив квалитет...

DEN 9584.00
1 4CT TDW Diamond S Sterling Silver Cluster Halo Bridal Set
  • Обновено
Оценката:

1 4CT TDW Diamond S Sterling Silver Cluster Halo Bridal Set

Означете ја вашата благодат и елеганција со овој сребрен невестински сет Овој прстен има сјај и искри с�

DEN 3.33