• Обновено
Лесно-пишано момче за момче јамка Тери Делфин шорцеви, големини 12м-5Т

Лесно-пишано момче за момче јамка Тери Делфин шорцеви, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 255.68

Тековен

Почнувајќи го денот во кул и удобен стил со шорцеви од терито на крпа на лесен-пит. Без напор, со стилизирање на влечење и прилагодлива половината за влечење, овие шорцеви имаат опуштено вклопување и супер меко чувство. Пробајте ги со омилениот мета или резервоар и тој ќе биде поставен за денот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Ребреста половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим за контраст; Долфин полите. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Момци за бебиња и мали деца Тери Крт шорцеви од лесно-пит.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky
  • Обновено
Оценката:

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky

Мулти џебниот карго на Wrangler Boy, мулти џебниот карго на Wrangler Boy, кратки (големо момче / хаски), карго шорцеви

DEN 0.67
Boysејнс Ко. Момци за момчиња
  • Обновено
Оценката:

Boysејнс Ко. Момци за момчиња

Краткото „Wrangler Jeans Co Boys“ е дизајниран за удобност и стил со опуштен фит и координативен појас Товарните

DEN 1.67