• Обновено
Биб за скијачки сноуборд за машка Swisstech

Биб за скијачки сноуборд за машка Swisstech

Buyers rating:
DEN 479.68

Тековен

Без разлика дали сте новороденче на падините или ќе ги забрзате патеките на црниот дијамант, ќе останете топло и суво во оваа швајцарска технологија за скијање и сноубординг. Со прилагодливи ленти за рамо и многу џебови за да ги намалат сите ваши најважни работи, овие панталони со биб, исто така, имаат артикулирани колена за удобно движење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина на надворешна обвивка отпорна на вода. Прилагодливи ленти. Странични џебови. Д-прстен за да се одржи ски-пас или нараквици. Артикулирани колена. Зорачни патенти. Подигач за подигање со еластична еластична. Засилени чувари на полите и измама. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка скијачка и сноуборд биб од Swisstech.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Благословен над мерката
  • Обновено
Оценката:

Благословен над мерката

Овој наслов на албуми зборува сам за себе затоа што ние сме навистина благословени далеку над мерката о�

DEN 223.84
Стапки: Во живо на концерт
  • Обновено
Оценката:

Стапки: Во живо на концерт

NTSC / Region 0 Снимено за време на неговата распродадена светска турнеја во 2009 година, стапки во живо во конц�

DEN 239.84
Спа сестра мраз торба, Мартинис
  • Обновено
Оценката:

Спа сестра мраз торба, Мартинис

Одлична алтернатива на лекови и лекови! СПА сестра ладна терапија мразот за мраз помага да се донесе оле

DEN 1.33
Мулти обоени јаже и знамиња
  • Обновено
Оценката:

Мулти обоени јаже и знамиња

Мултиобоени јаже и знамиња може да се користат за многу апликации, вклучувајќи кроскантри, мултиобоени

DEN 1.00