• Обновено
& T Huawei Honor 7i Char Ger GRAST Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T Huawei Honor 7i Char Ger GRAST Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Buyers rating:
DEN 735.84

Тековен

Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора.0) технологија, (адаптивна брза Char ger) Вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи моментална употребливост на вашиот паметен телефон . Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. Адаптиран брз char ging (Брз char ger) car charwith адаптивната технологија за брзо char ging за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути , додека остварувате повици или користете ја вашата апликација за навигација GPS, микро-USB до USB кабел Овој микро-USB 2. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли. IXIR производи доаѓаат со гаранција за замена на живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Смешковско лице за крзно лице
  • Обновено
Оценката:

Смешковско лице за крзно лице

Дали сакате да носите влечка за смешковци? Подобро е за вашиот избор Нашиот смајли за смајли е симпатичн

DEN 416.00
Меч Ричард Лионхарт
  • Обновено
Оценката:

Меч Ричард Лионхарт

39 3 / 8 "Севкупно 32 1 / 4 " Незастапено полиран не'рѓосувачки сечило со злато украсно гравирање на сечилото...

DEN 3.00