• Обновено
& T Huawei Honor 7i Char Ger GRAST Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T Huawei Honor 7i Char Ger GRAST Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Buyers rating:
DEN 735.84

Тековен

Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора.0) технологија, (адаптивна брза Char ger) Вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи моментална употребливост на вашиот паметен телефон . Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. Адаптиран брз char ging (Брз char ger) car charwith адаптивната технологија за брзо char ging за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути , додека остварувате повици или користете ја вашата апликација за навигација GPS, микро-USB до USB кабел Овој микро-USB 2. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли. IXIR производи доаѓаат со гаранција за замена на живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Primera White Tuffcoat High Gloss Label, 74828
  • Обновено
Оценката:

Primera White Tuffcoat High Gloss Label, 74828

Primera Label Primera 3 Circle за Primera LX900 и LX810 Color Етикета за печатач Бели високи сјајни етикети Primera White Tuffcoat Висока сј

DEN 878.24
Поддршка за лифт на аспираторот
  • Обновено
Оценката:

Поддршка за лифт на аспираторот

Поддршка за поддршка на аспираторот за поддршка на аспираторот изгради репутација во автомобилската и�

DEN 1.67
Благословен над мерката
  • Обновено
Оценката:

Благословен над мерката

Овој наслов на албуми зборува сам за себе затоа што ние сме навистина благословени далеку над мерката о�

DEN 223.84
Спа сестра мраз торба, Мартинис
  • Обновено
Оценката:

Спа сестра мраз торба, Мартинис

Одлична алтернатива на лекови и лекови! СПА сестра ладна терапија мразот за мраз помага да се донесе оле

DEN 1.33
Инсталација на сенка или ролетни
  • Обновено
Оценката:

Инсталација на сенка или ролетни

Нагласена за ширење на целата таа прекривка? Оставете го на професионалец! Анги ве поврзува со највисок�

DEN 1888.00