• Обновено
-Мобилелг Шар Гер Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

-Мобилелг Шар Гер Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. IXIR производи доаѓаат со гаранција за замена на живот. Ixir Combo Char Ger Set Char Ges Сите други не-најбрзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Адаптиран брз char ging (Брз char ger) car charwith адаптивната технологија за брзо char ging за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути , додека остварувате повици или користете ја вашата апликација за навигација GPS, микро-USB до USB кабел Овој микро-USB 2. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора. Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC).0 Брзина кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за снимање на јазици и синхронизација на податоци. Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. Micro-USB од 2 x до USB кабли : 3,5 ft. Компатибилен и со адаптивниот брз chид на wallидот и со автомобилот, и со само редовни уреди за char ging, кои даваат стапка на засилувач од 2 засилувачи.Adaptive Fast Char Ging (Quick Char Ger) Wallид charwith the ixir 2 засилувач со голема моќност wallид char, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно char ged и подготвени да одат. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Меч Ричард Лионхарт
  • Обновено
Оценката:

Меч Ричард Лионхарт

39 3 / 8 "Севкупно 32 1 / 4 " Незастапено полиран не'рѓосувачки сечило со злато украсно гравирање на сечилото...

DEN 3.00
Стапки: Во живо на концерт
  • Обновено
Оценката:

Стапки: Во живо на концерт

NTSC / Region 0 Снимено за време на неговата распродадена светска турнеја во 2009 година, стапки во живо во конц�

DEN 239.84
Инсталација на сенка или ролетни
  • Обновено
Оценката:

Инсталација на сенка или ролетни

Нагласена за ширење на целата таа прекривка? Оставете го на професионалец! Анги ве поврзува со највисок�

DEN 1888.00
Поддршка за лифт на аспираторот
  • Обновено
Оценката:

Поддршка за лифт на аспираторот

Поддршка за поддршка на аспираторот за поддршка на аспираторот изгради репутација во автомобилската и�

DEN 1.67
Мулти обоени јаже и знамиња
  • Обновено
Оценката:

Мулти обоени јаже и знамиња

Мултиобоени јаже и знамиња може да се користат за многу апликации, вклучувајќи кроскантри, мултиобоени

DEN 1.00