• Обновено
Дизајн на стоечка висина на пепелска висина може да се прилагоди 24 или 16,50 Современа

Дизајн на стоечка висина на пепелска висина може да се прилагоди 24 или 16,50 Современа

Buyers rating:
DEN 191.84

Тековен

Прилагодувачки од висина, челични столбови со 2 парчиња во хромирана завршна форма против корозијата обезбедуваат 2 височини (24 "или 16,50 "), идеално за прилагодување на различни потреби. Внатрешноста на метална метална пепел ја минимизира урната на миризбата, отстранливиот врв обезбедува едноставен чистење на чистење на едноставното чистење , само извадете ја пепелта, празна пепел внатре и избришете ги остатоците од пепел, тогаш нема да најдете ништо друго освен бесмислена и елегантна лента за цигари. Додадена стабилност, пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор, без грижа за паѓање на пепел или истурање на пепел, подобро да го чувате вашиот простор во уредување. погодност. Овој пепелник нуди софистициран стил и метал конструкција за атрактивно и ефикасно управување со легло за пушење. Округот, метална пушење пепел урн се користи за отстранување на цигари и има метален ентериер за да изгасне цигари и да го минимизира тлеењето. Спецификација : Висина : 24 "или 16,50 " (по избор) Тежина : 4,2 lb. Список на пакети : 1 x Ashtray 1 x Упатство 2-парчиња челични столбови во хром и црна завршница Анти-корозија Обезбедете 2 височини (24 "или 16,50 "). Пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор. Единствена пепелска цигара во Chrome & Black Finish изгледа луксуз и уметнички.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Меч Ричард Лионхарт
  • Обновено
Оценката:

Меч Ричард Лионхарт

39 3 / 8 "Севкупно 32 1 / 4 " Незастапено полиран не'рѓосувачки сечило со злато украсно гравирање на сечилото Ц�

DEN 3.00
Primera White Tuffcoat High Gloss Label, 74828
  • Обновено
Оценката:

Primera White Tuffcoat High Gloss Label, 74828

Primera Label Primera 3 Circle за Primera LX900 и LX810 Color Етикета за печатач Бели високи сјајни етикети Primera White Tuffcoat Висока сј

DEN 878.24
Спа сестра мраз торба, Мартинис
  • Обновено
Оценката:

Спа сестра мраз торба, Мартинис

Одлична алтернатива на лекови и лекови! СПА сестра ладна терапија мразот за мраз помага да се донесе оле

DEN 1.33