• Обновено
Влијание на 3Д разгледница ајкула пливање

Влијание на 3Д разгледница ајкула пливање

Buyers rating:
DEN 175.84

Тековен

Пливањето со ајкули со 3Д разгледници е совршена ставка за сувенири за да се однесе дома од вашето патување во островот. Оваа разгледница има училиште на ајкули кои пливаат во океанот. Убави бои во светот Најдобар достапен 3 D квалитет. Покрај тоа што ќе направите одлична ставка за сувенири, оваа разгледница би била прекрасна начин да им напишете дома на вашите најблиски за да им кажете на сите за вашиот одмор на еден вид остров. Seaивотот на Хаваите е голема туристичка атракција што многумина не ја доживуваат. Нашите поштенски картички им даваат можност на луѓето да го доживеат животот на Хавајското Море на мал начин, бидејќи сите тие се прикажани како живот, бидејќи тие се печатени во 3-димензија. Печатењето на зелена желка е исто така достапно во обележувачи, магнети, џотери и постери. Соберете ги сите наши убави 3Д производи или подарете ги на вашите најблиски. • Влијание на 3Д разгледница ајкула пливање • Најдобриот 3Д квалитет во светот • Се одликува со училиште на ајкули во океанот • Убави бои • Печатење сличен на живот со 3 димензии • Исто така достапно во обележувачи, џотери, магнети и постери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Спа сестра мраз торба, Мартинис
  • Обновено
Оценката:

Спа сестра мраз торба, Мартинис

Одлична алтернатива на лекови и лекови! СПА сестра ладна терапија мразот за мраз помага да се донесе оле

DEN 1.33