• Обновено
Едно кану Сликарско печатење на завиткано платно

Едно кану Сликарско печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Прекрасен Мармонт Хил "Еден кану" Сликарство печатење на завиткано платно. Ова прекрасно парче оди одлично во секој дом. Мармонт Хил „Еден кану“ сликарство на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата