• Обновено
Justice Girls Fleece Sumeflake Долга ракав за спиење со чорап, големини 5-18

Justice Girls Fleece Sumeflake Долга ракав за спиење со чорап, големини 5-18

Buyers rating:
DEN 367.68

Тековен

Салон во стил на зимски вечери во овие девојки со долги ракави Снегулка Спиење од правда! Совршено за снежни денови, спиењето со долги ракави се одликува со печатење на снегулка, деколте на Хенли и текст за печатење на задниот дел. Sleepshirt доаѓа со координативен пар нејасни чорапи од снегулка. Долга ракав снегулка кошула за спиење. Вклучува координирање на пар нејасни чорапи. Сеопфатно печатење на снегулка. Хенли деколте. Направено од 100% руно. Достапно во големини 5-18. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Девојки Флејвеј Кардиган
  • Обновено
Оценката:

Девојки Флејвеј Кардиган

Fadeed Glory Girls Flyaway Cardigan е совршен за оние кул денови кога врвот со кратки ракави не е доволен, а редовниот џе�

DEN 319.68