• Обновено
Маица за расположение на Дизни Вини Похуниор

Маица за расположение на Дизни Вини Похуниор

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Вашата омилена глупо мечка, Вини Пух е големо расположение. Дружете се со оваа кул, обична маица за графички печати со кратки ракави Дизни, во која има забавна графичка Вини Пух од фронтот. Стил со удобни хеланки, џогери или фармерки и патики за лесен, секојдневен изглед. Материјали : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : екипаж. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Вини маицата за графички печати за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Графичко момче на јуниори
  • Обновено
Оценката:

Графичко момче на јуниори

Ова јуниори Мерилин Монро графичко момче е стилски додаток на која било гардероба Одликувајќи се со ико

DEN 424.00
Betty Boop Graphic Tee со повеќебојни лого
  • Обновено
Оценката:

Betty Boop Graphic Tee со повеќебојни лого

Бети Буп е класичен лик кој секогаш ќе биде позната фигура во поп културата и сега можете да ја носите во

DEN 2.33