• Обновено
Theенски плетен матечки за девојчиња Powerpuff

Theенски плетен матечки за девојчиња Powerpuff

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Одете цвет, меурчиња и пеперутка! Овој шарен екран печатен кошула со мета се одликува со забавно печатење на вашиот омилен криминален борба против Галс, девојки на Powerpuff. Направено од мека мешавина од памук, оваа кратка ракав е лесна и супер удобна. Поклопете го овој симпатичен кратки ракави со пар фармерки или џогери за без напор кул и обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. © Цртана мрежа, сите права се задржани. Powerpuff Girls Printed Tee за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Графичка маица на Spongebob SquarePants
  • Обновено
Оценката:

Графичка маица на Spongebob SquarePants

Кој живее во ананас под морето? Омилен лик на сите Детски! Оваа забавна графичка мета е сигурна дека ќе ј

DEN 3.33