• Обновено
Зеленило за бања за бања разновидни растенија Ботаничко и цветно сликарство галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Зеленило за бања за бања разновидни растенија Ботаничко и цветно сликарство галерија завиткано платно печатење

Buyers rating:
DEN 255.52

Тековен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. We use only the highest quality inks and canvas on our in house Mimaki printers, and then hand cut and stretch each piece over a 1.5 inch thick wooden frame for hanging. Artwork Relates To : Leaf, Plant, Potted Plant, Bathroom, Toilet, Градина, ботаничка. Дизајн од Рејчел Ниман.

Параметри на производот

Стоката во категоријата