• Обновено
Stuple Industries Panda мечка eringиркајќи низ бамбус насмеано животно сликарство црна врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Georgeорџ Дијахенко

Stuple Industries Panda мечка eringиркајќи низ бамбус насмеано животно сликарство црна врамена уметничка wallидна

Buyers rating:
DEN 383.84

Тековен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во дебели 1,5 инчи дебели Рамка на дрва. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : растенија; Бамбус; Цицач; Животно; Животински свет; Гигантска панда; Мечка; Бамбус пука ;. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

Параметри на производот

Стоката во категоријата