• Обновено
Атлетски дела девојки плетени хеланки на пламен, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки плетени хеланки на пламен, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 272.00

Тековен

Совршено за вашата девојка во движење, овие плетени хеланки од атлетски дела помагаат да се обезбеди удобно вклопување додека ја поддржува во текот на целиот ден. Овие панталони за јога имаат забавна, стилска силуета за нозе. Спарете ги овие со нејзините омилени врвови и чевли - подготвени се да одат! Материјал : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФОТ : Опремена со помлада од пламен. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина за истегнување; Достапно во разноврсни цврсти материи. Плетени хеланки на одблесокот за девојчиња од атлетски дела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Phat Farm Solid Stripth Twill Pantans Pantans Pants
  • Обновено
Оценката:

Phat Farm Solid Stripth Twill Pantans Pantans Pants

Овие удобни, повлекуваат натемните дното на Твил се совршени за да се караат низ куќата, да висат со приј

DEN 2.00
Алатка за момчиња на Wrangler Мом
  • Обновено
Оценката:

Алатка за момчиња на Wrangler Мом

Алатката за комунални услуги на Wrangler Boys Slim Straw Pant му помага на вашиот млад човек да остане подготвен за с�

DEN 255.04