• Обновено
Ournourурна колекција женски Исадорах Мери Janeејн Среден блок -потпетица пумпи за пети

Ournourурна колекција женски Исадорах Мери Janeејн Среден блок -потпетица пумпи за пети

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Додадете гроздобер вибрација во колекцијата на чевли со пумпата isadorah од колекцијата ournee. Оваа модерна преземање на петицата Мери Janeејн е изречена со вегански кожени на врвот на врвот со ленти за токи. Ретро квадратни пети и покриена блок потпетица го завршуваат овој изглед на средниот век. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични пумпи за шлаканици
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични пумпи за шлаканици

Модерно дизајниран со мала потпетица со ниски блок потпетици, Шани од лесна улица ќе додаде во секој анс

DEN 1.33