• Обновено
РЕСИОНСКИ РАБОТНИ РЕШЕНИЕ ЗА Внатрешно место на отворено природно 5 '7' килим во областа

РЕСИОНСКИ РАБОТНИ РЕШЕНИЕ ЗА Внатрешно место на отворено природно 5 '7' килим во областа

Buyers rating:
DEN 959.84

Тековен

Софистицираноста се пресекува со лесно живеење благодарение на колекцијата на решенија за перење на килими на отворено. Семејно пријателско по дизајн, овие разноврсни килими на подрачјето веднаш додаваат стил и функција на која било површина за живеење-од простории со голем сообраќај до обични простори на отворено. Машинско изработено од полипропилен, оваа колекција е меко текстурирана, лесна за чистење, не пролева и е преклопна за лесно складирање. Завршниот допир е поддршка од нелига, која ја заснова секоја килим за безбедност и дополнителна заштита на вашите подови. За да се исчисти, едноставно фрлете во машина за перење и исушете го воздухот. Комерцијална мијалник потребна за килими 8 x 10 и поголеми. Оваа машинска миење на отворено килим од колекцијата на решенија за перење од страна на Нурсон има геометриска решетка, пренесена во оваа смирувачка природна колорит, која е ткаена на конструкцијата со низок профил за визуелна и тактилна привлечност. Полипропиленските влакна управувани од перформансите обезбедуваат овој машински килим е меко текстуриран, лесен за чистење и не пролева. Завршено со нелична поддршка за дополнителна безбедност на тврди подови. Ставете килими со големина 8 x 10 или поголеми во комерцијална машина за перење. Машински килим за миење на машини за употреба во затворен простор и на отворено. 100% полипропилен со грб нелик. Комерцијален мијалник потребен за килими со големина 8 x 10 и поголема. Конструкција со низок профил, преклопна. Големините 4x6 и поголемите се преклопени и се испорачуваат во поли торба. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

31 50 0,35 Cerulean Oleffiel Polyester Mat килим
  • Обновено
Оценката:

31 50 0,35 Cerulean Oleffiel Polyester Mat килим

Додадете го овој прекрасен радикален килим на церулеан во вашата официјална дневна соба Вознемирените,

DEN 2.00
Nuloom Loni Solid Machine Shag Shag Rug, 4 'Round, Grey
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Loni Solid Machine Shag Shag Rug, 4 'Round, Grey

Создадете дом што отсекогаш сте сакале со нашата машина што ја пее цврстата област за шуга Направено од

DEN 878.40