• Обновено
DesignArt 'Шарени дрвја Астракт впечаток III' Традиционално врамено платно wallидно печатење

DesignArt 'Шарени дрвја Астракт впечаток III' Традиционално врамено платно wallидно печатење

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

"Ова исклучиво шарени дрвја Импресија III Рамка со платно Арт носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни печати за платно се печатат печатени отпечатоци На висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршено платно уметноста е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така Подготвени веднаш да се обесат на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата