• Обновено
Sumbell Industries Magical Unoching Mother & Baby Family Fferide Flower Meadow Graphic Art Metallic Gold Floating Framed Canvas Print Wallидна уметност, Дизајн од Sweet Melody Designs

Sumbell Industries Magical Unoching Mother & Baby Family Fferide Flower Meadow Graphic Art Metallic Gold Floating

Buyers rating:
DEN 383.84

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : коњ; Цицач; Животно; Еднорог, фантазија. Дизајн од слатки мелодиски дизајни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата