• Обновено
Заштитник на очите на очите за Apple Imac 21,5 “

Заштитник на очите на очите за Apple Imac 21,5 “

Buyers rating:
DEN 238.08

Тековен

Врз основа на 15 години истражување од страна на UCM, производите за Reticare се единствените научно докажани заштитници на очите во светот што ја апсорбираат токсичната сина светлина што може да биде штетно за вашето здравје на видот. Лесен за инсталирање и може да се користи и како заштитник на екранот. 100% чувствителен на допир. Преносни свитоци убаво и нема да го променат изгледот на вашиот уред . Пакетите за заштита на очите на очите вклучуваат марамчиња за чистење на екранот, марамчиња за микрофибер за да ја избришат прашината од вашиот екран, шпатула и водич за инсталација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Благословен над мерката
  • Обновено
Оценката:

Благословен над мерката

Овој наслов на албуми зборува сам за себе затоа што ние сме навистина благословени далеку над мерката о�

DEN 223.84
Стапки: Во живо на концерт
  • Обновено
Оценката:

Стапки: Во живо на концерт

NTSC / Region 0 Снимено за време на неговата распродадена светска турнеја во 2009 година, стапки во живо во конц�

DEN 239.84
Поддршка за лифт на аспираторот
  • Обновено
Оценката:

Поддршка за лифт на аспираторот

Поддршка за поддршка на аспираторот за поддршка на аспираторот изгради репутација во автомобилската и�

DEN 1.67