• Обновено
Уникатни поволни цени, женски зашилени пети на пети на лизгачки пета слајд

Уникатни поволни цени, женски зашилени пети на пети на лизгачки пета слајд

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Додадете стилски обувки на вашиот изглед со потпетици. Стилот без грб создава дизајн на лизгање и бујните блок-потпетици го завршуваат изгледот. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Велика Британија ЕУ - Пети до пети - висина на пета5.5.5 - 3.5 36 - 8 3/4 2 3/86.5 - 4.5 37- - 9 1/8 2 3/87 - 5 - 38 9 1/4 - - 2 3/88 - 6 - 39 - 9 5/8 - 2 3/88,5 6,5 - 40 - 9 3/4 - 2 3/89,5 7,5 - 41 - 10 1/8 2 3/8 Единствени поволни цени, женски зашилени пети на пети на блок-потпетица слајд мули црна 7 вамп : велур со велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Слајд мули. Укажана пети. Чунки пета. Се лизга на.

Параметри на производот

Стоката во категоријата