• Обновено
Индустри за ступел кога ќе те видам кардинална фраза животни и инсекти кои сликаат златен плови, врамен уметнички печатен wallид уметност

Индустри за ступел кога ќе те видам кардинална фраза животни и инсекти кои сликаат златен плови, врамен уметнички

Buyers rating:
DEN 217.28

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : животно, птица, кардинал, фраза, кога ќе те видам, тоа е знак и секој пат ме потсетувам дека сè ќе биде добро . Дизајн од Лил Руе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата