• Обновено
Авенија Авенија Авенија Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати 'ме боме неутрален шампањ' геометриски - розов, кафеав

Авенија Авенија Авенија Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати 'ме боме неутрален шампањ' геометриски

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Мене Боем неутрален шампањ, е вешто направено уметничко дело од средниот век од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Геометриски дизајн со геометриска тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата