• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Sopka Canvas Art by Lauren Moss Black Matte, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Sopka Canvas Art by Lauren Moss Black Matte, рамка за бреза

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Уметник : Лорен Моссубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Сопка“ Арт од Лорен Мос Блек Мат, Бреза Рамка : Уметник : Лорен Мос. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од бреза, црна матка, акрилик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата