• Обновено
Трговска марка ликовна уметност градиент на афион i платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност градиент на афион i платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Пофи -градиент I“ платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата