• Обновено
Индустриски студенти посипете kindубезност насекаде забавно мотивирање референца за платно wallидна уметност дизајн од Дафне Полсели, 16 20

Индустриски студенти посипете kindубезност насекаде забавно мотивирање референца за платно wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата