• Обновено
Wynwood Studio Typography and Cotes Wall Art Canvas Prints 'Lifeивотот е прекрасен Smokey' Loveубовни цитати и изреки - злато, бело

Wynwood Studio Typography and Cotes Wall Art Canvas Prints 'Lifeивотот е прекрасен Smokey' Loveубовни цитати

Buyers rating:
DEN 791.84

Тековен

Lifeивотот е прекрасен Смоки, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со тема за loveубовни цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата