• Обновено
ВИНВУД СТУДИО МАПИ И ФАМИ Wallидни уметнички платно печати „Прашино злато Париз мапа“ Европски градови знамиња - злато, бело

ВИНВУД СТУДИО МАПИ И ФАМИ Wallидни уметнички платно печати „Прашино злато Париз мапа“ Европски градови знамиња

Buyers rating:
DEN 399.84

Тековен

Дасти злато Париз мапа, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на знамиња на европски градови за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата