• Обновено
Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints „Чекајќи за вас“ - розова, сива боја

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints „Чекајќи за вас“ - розова, сива боја

Buyers rating:
DEN 271.84

Тековен

Ве чекам, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Пистата Авенија Мода и глам wallидни уметности Пранка за печатење „Чекајќи за вас“ - розова, сива : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за чевли за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата