• Обновено
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки „утеха и мир на умот на родителите. Нашите ќебиња за бебиња се великодушно големини, што не само што го олеснува разменувањето со нив, туку и ги прави неверојатно разноврсни. Одење за спиење и пошироко, Aden + Anais Essentials Baby Swaddle Cable може да се користат на најразлични начини-покритие на Pram/шетач, крпа за прегратка, медицинска сестра, игра за време на играта и менување на душекот за промена Неколку-опкружувајќи го вашето малечко во удобна мекост што останува супер меко миење по миењето. • fabric : 100% cotton muslin • breathable : muslin's open weave helps baby stay comfortable • versatile : large size make it great for many uses : swaddle, tummy time blanket, pram/stroller cover, changing table cover, burp cloth, nursing cover and Повеќе • Стилски : Достапно во повеќе колекции за печатење • Машината за миење : Лесна грижа за секојдневна употреба • Вклучува : 2 пред-измиени 112 см x 112 cm / 44 "x 44 " 100% памук муслински swaddle ќебе S Aden + Anais Essentials Swaddles Супермен ™ 2-пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата